Collection: Self-Care

13 products
  • Sweetgrass and White Sage 4 inch Bundle
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    $11.95
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eucalyptus and White Sage Bundles
    Eucalyptus and White Sage Bundles
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    $11.95
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cedar Bundles 4 inch Bundle
    Hand-tied Cedar Smudge Bundle
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    $11.95
    Unit price
    per 
    Sold out
  • California White Sage 4 inch Bundle
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    $11.95
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rosemary and White Sage Bundle 4 inch
    Rosemary and White Sage Smudge Bundle
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    $11.95
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Palo Santo Smudge Bundle
    Regular price
    $5.95
    Sale price
    $5.95
    Regular price
    $11.95
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dahlia and Santal Shea Butter
    Regular price
    from $7.95
    Sale price
    from $7.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cashmere + Honey Vanilla Shea Butter
    Regular price
    $14.95
    Sale price
    $14.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Brazilian Arabica + Cacao Shea Butter
    Regular price
    $14.95
    Sale price
    $14.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jasmine and Orange Blossom Shea Butter
    Regular price
    from $7.95
    Sale price
    from $7.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Citrus Gardenia Shea Butter
    Regular price
    from $7.95
    Sale price
    from $7.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 4oz Pear + Honey Shea Butter
    Regular price
    $14.95
    Sale price
    $14.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vanilla + Lavender 4oz Bath Salts
    Regular price
    $8.95
    Sale price
    $8.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out